Tábor

Místo konání tábora:

Tábor proběhne v rekreačním středisku Zahradiště blízko obce Zahradiště v termínu 17.8.-25.8.2024 (9 dní)

Jak se k nám dostat?

Stručně o táboru:

Odstartuj s námi neopakovatelnou cestu do světa divadla, rozhlasového a televizního vysílání a filmu. Pojď objevit zákulisí, kam se běžně nedostaneš. Pojď se seznámit s profesionální technikou a vyzkoušet si, jak udělat mini film nebo animované video s pomocí mobilu, fotoaparátu, baterky a jednoduchého programu, který můžeš mít i ty. Pojď si vyzkoušet  jaké to je být hercem, rozhlasovým moderátorem, reportérem, redaktorem nebo moderátorem televizních zpráv. Na táboře budeme mít vlastní televizní vysílání. Bude legrace, napětí, zábava, kopec tvorby, stres, vypjaté nervy. Od rána do večera si budeme hrát, tvořit do sytosti a zažívat ta nejbláznivější dobrodružství.

Na co se můžeš rozhodně těšit? Formou her potrénujeme sebevědomý pohyb, jevištní řeč, schopnosti a dovednosti vypravěče, improvizaci, postřeh a rychlost, pozornost, divadelní řemeslo, posílíme tvořivého ducha a v neposlední řadě budeme objevovat tvoji jedinečnost a originalitu. Vyzkoušíš si záludnosti techniky a technologií a objevíš nové možnosti svého mobilního telefonu. Postavíš se před mikrofon, kameru a staneš se součástí multimediálního díla.

Je jedno, jestli máš nějaké divadelní zkušenosti nebo ne, hlavní je tvé nadšení zkoušet nové věci a vytvářet společně něco neopakovatelného.

Na konec se postavíme NA PRKNA! A možná se dočkáme i potlesku diváků.


...Divadelní řádění začíná…!