Podmínky tábora

Platební údaje

V případě potřeby vystavení faktury pro zaměstnavatele kontaktujte organizátora tábora

Podmínky tábora

Storno podmínky

Veškeré žádosti o vrácení peněz či zrušení pobytu podávejte laskavě písemně na adresu organizátora tábora (MgA. Jana Mifková, Haškova 1137/18, 591 01 Žďár nad Sázavou) nebo mailem na jana_m11@hotmail.com . Na vyřízení storno poplatků a vratek si organizátor vyhrazuje termín vyřízení do 30. září 2024.

* vážné skryté nemoci apod., nikoliv úrazy, nachlazení, COVID-19 atd. Vždy je třeba potvrzení od lékaře doložit.

Nové zkušenosti - nové informace

Dříve jsme vycházeli z logiky věci, ale na základě nových zkušeností jsme nuceni "upravit", nebo lépe řečeno textově doplnit "storno podmínky" a to takto:

Letní dětský divadelní tábor NA PRKNA je tábor a není holubník

Narážíme stále na podobné problémy. Rodiče si myslí, že organizace pořádající letní dětské tábory je holubník, kde se nemusí dodržovat pravidla a lze si je volně upravovat dle potřeb rodičů a okolností. Opravdu tomu tak není.

Časté chyby

Rodiče dělají stále ty samé chyby. Buď nekomunikují (dělají mrtvé brouky) a nebo si myslí, že kdykoliv lze cokoliv udělat. Opravdu je zapotřebí řešit věci s předstihem a to písemně

Veškeré změny musí být doloženy a přiloženy k závazné přihlášce, například pro případné kontroly, atd. Pokud něco posíláte, vyčkejte na odpověď. To, že jste nedostali odpověď, může být i známka toho, že jsme to ještě nečetli a tudíž o tom nevíme.

Zdravotní podmínky